Gaminiai
Gaminiai

UAB "Laukmeda" gaminių spektrą sudaro langai iš klijuotos medienos, lauko durys ir laiptai. Visi gaminiai gaminami iš aukštos kokybės medienos, dažomi arba lakuojami naudojant suomišką "Teknos" dažų sistemą. Kokybiškos medžiagos, įgūdžiai, patirtis ir atsakingas požiūris į darbą užtikrina produkcijos estetinį grožį ir ilgaamžiškumą.

Mediniai langai ir durys

Šiuo metu galime pasiūlyti euro IV68 profilių sistemos pagrindu gaminamus langus ir duris. Šie gaminiai pasižymi geromis šilumos pralaidumo savybėmis, puikiai tinkančiomis lietuviško klimato sąlygoms. Be to, gaminame angliško stiliaus langus ir duris. Siūlome 5-ių tipų gaminius Didžiosios Britanijos rinkai:

 • "Sliding sash" stiliaus langai:
  • "Spring sash" langai
  • "Box sash" langai
 • "Casement" stiliaus langai:
  • "Flush casement" langai
  • "Stormproof casement" langai
 • Tradicinės angliškos "flush" durys

Mūsų angliško stiliaus langai pasižymi tuo, kad standartiškai komplektuojami su kietmedžio palange (durys - kietmedžio slenksčiu). Kitos langų dalys daromos iš klijuoto pušies arba kietmedžio tašo, pagal kliento pageidavimus. Langai gali būti standartiniai, arba su papildomais dizaino elementais: skirtukais, dalinančiais stiklą į keletą sekcijų, arkiniai, varstomi arba nevarstomi ir kt. Yra galimybė derinti angliško stiliaus gaminių dizainą jį pritaikant prie paveldo zonos architektūrai keliamų reikalavimų.

Medinio lango ar durų grožis ir eksploatacinės savybės labai priklauso nuo jam panaudoto tašo kokybės. Gamyboje naudojame trijų ir daugiau sluoksnių dygiuotus pušinius ruošinius, kurių drėgnumas neviršija 15 proc. Toks tašas yra suklijuotas iš ne mažiau nei trijų lentų, su pašalintomis šakomis ir kitais natūraliais medienos defektais, sukeičiant medienos rievių kryptį. Taip iki minimumo sumažinamos medienos deformacijos keičiantis aplinkos drėgnumui, todėl langas ar durys visuomet lengvai ir sandariai darinėjasi.

Daugiausiai įtakos gaminio eksploatavimo trukmei, jo išvaizdai gyvavimo ciklo metu ir priežiūros intensyvumui turi dažų kokybė. Todėl visi mūsų gaminiai impregnuojami ir dažomi tik aukštos kokybės, profesionaliomis medienos apsaugos priemonėmis "Teknos", kurios užtikrina patikimą apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir gaminių ilgaamžiškumą. Mes naudojame akrilinius dažus, pagamintus vandens pagrindu, kurie yra draugiškesni gamtai ir sveikatai nei įprasti alkidiniai. Be to, sukietėję akriliniai dažai išlieka elastingi, todėl daug rečiau reikalauja perdažymo nei alkidiniai. Dažų (lako) spalvą galima rinktis daugiau nei iš 200 variantų pagal RAL paletę. Gaminiai gali būti dažomi viena spalva arba dviem skirtingomis spalvomis - vidinė pusė viena, laukinė - kita.

Laiptai

Mediniai laiptai suteikia namams jaukumo ir yra akį traukiantis interjero elementas. Mes gaminame vidaus laiptus iš kietmedžio. Siūlome tiesius, tiesius su aikštele arba suktus laiptus. Užsakovui pageidaujant, galime suprojektuoti ir pagaminti išskirtinio dizaino laiptus, atsižvelgiant į jo norus ir idėjas. Prieš pradedant gaminti, visuomet paruošiamas 3D laiptinės projektas, kas padeda gana tiksliai įsivaizduoti galutinį gaminį ir kažką pakoreguoti, ar pridėti.